גבר ללא חולצה

את טכנולוגיית מגניק רזוננס אנחנו מכירים בעיקר מתחום הדימות אך בשילוב עם טכנולוגיות נוספות היא גם יכולה לשמש למגוון רחב יישומים כגון הדמיה בדיקות לא פולשניות. לאחרונה החלו להשתמש בה גם בתחום האסתטי. מגניק רזוננס  היא התהליך שבו חוקרים את התכונות המגנטיות של גרעיני אטום מסוימים ואת השפעתם על תהליכים שונים בגוף.

לאחרונה החלו להשתמש ביכולות מגניק רזוננס  בישראל ובעולם גם בתחום האסתטי, באמצעות טכנולוגיה ייחודית הרשומה כפטנט בשם MRT™ או Magnetic Resonance Therapy. מחקרים מוכחים כי הטכנולוגיה זאת ידועה  כמסייעת בתהליך הרפיית מערכת העצבים, מקנה תחושת רוגע כללית ומשפרת את זרימת הדם. השילוב המהפכני של אנרגית פוטונים ב-7 אורכי גל שונים, יוצר יחסי גומלין בין הפוטון והעור המעניקים תוצאות מהפכניות לאחר טיפול אחד בשילוב מסכה המכילה חומרים פעילים המוכחים כמונעים את הזדקנות העור. 

AGAS VMAX – המכשיר הראשון בעולם הפועל בטכנולוגיית MRT™

לאחרונה החלו מכוני הקוסמטיקה בישראל ובעולם להצטייד ב- AGAS VMAX המכשיר הראשון בעולם הפועל בטכנולוגיית MRT™. היישום הפופולארי ביותר הוא למטרות אנטי אייג׳נג. למכשיר פרצופון- MRT™, הפרצופון מונח על אזור הפנים ומבצע את השילוב המהפכני. אליו מצטרפת  ידית אנטי אייגינג  MRVהמבצעת פעולת עיסוי המשפרת זרימת הדם, שיפור תפקוד מערכת הלימפה ואלסטיות העור המעניקה מראה גוון עור אחיד וחלק. הפעולה מתבצעת בשילוב שני תכשירים פעילים: ג’ל אקספוליאטור ואקטיבטור, המסייעים לקבלת מראה גוון עור אחיד, הצערה, חידוש, שמירה מפני מזהמים והגנת העור מפני קרני UV.

ידית למיצוק והחדרת חומרים  MRC היא עזר נוסף של המכשיר. הידית מסייעת למיצוק וטישטוש קווי מתאר  והספגה מיטבית של חומרים פעילים. שילוב מהפכני של מולטי וקטורים מונעת ומסייעת בהפחתת קמטים וקמטוטים והחדרת חומרים פעילים לתאי היעד. היא מעודדת בריקמה הפיבובלסטית את ייצור תאי קולגן ואלסטין וייצור חומצות האמינו תוך שמירה על רמה מאוזנת של תאי ATP. הפעולה מתבצעת בשילוב שני תכשירים פעילים: קולוגן וחומצה היאלירונית.

 למי מתאים הטיפול ה- AGAS VMAX?

בעבר היה נהוג לחשוב כי טיפולי הצערה  ואנטי אייג׳ינג מיועדים לנשים מגילאי 25 ומעלה. כיום ישנה מודעות הולכת וגוברת לטיפולים קוסמטיים ושמירה נכונה על עור הפנים, גם לנשים רבות שעברו את גלאי ה- 50 פלוס מוצאות ב-VMAX פתרון מחליף או משלים להזרקות וניתוחים.

הוימקס מעניק פתרון מהותי לגיל מבוגר יותר, ומסייע לו  לשמירה על נפח העור, ייצור תמידי ומתחדש של קולגן השומר על מרקם העור . מטפל  בקמטים וקימטוטים ובחלק הרגיש ביותר צניחת צואר ולסת.

עוד בנושא